Odličen konopljin čaj

Čedalje pogosteje se konoplja uporablja za zdravljenje različnih bolezni, saj ima ogromno zdravilnih snovi in učinkov. Eden od odličnih načinov za zdravljenje je konopljin čaj, ki je preprost za pripravo in odličen za uživanje. Ko kupujemo konopljine izdelke morajo biti dovoljeni, saj v Sloveniji še niso vsi konopljini izdelki dovoljeni. Ena od odličnih strani ki prodajajo dovoljene izdelke iz konoplje je https://mojcbd.si . na njihovi spletni strani lahko najdemo različne konopljine izdelke kot so CBD kapljice, CBD olja, CBD kreme in mazila, CBD konopljina smola, čaj iz konoplje, CBD kapsule, CBD kristali.

Konopljin čaj je narejen po postopku ki je povsem BIO, čaj je narejen 100% iz konopljinih cvetov oziroma konopljinih vršičkov, izdelujejo pa ga povsem ročno brez naprav ki bi škodovale okolju. Drug izraz za konopljin čaj je tudi CBDA čaj, saj je CBDA glavna sestavina. CBDA imenujemo tudi kanabidiolna kislina ostale sestavine pa so še drugi kanabinoidi, poleg tega pa še številni antioksidanti oziroma flavonoidi naprimer orientin, apigenin, viteksin, kemferol, luteolin in kemferol.

konopljin čaj

Kombinacija kanabinoido in flavonaidov je odlična za ta čaj, saj ima zdravilne efekte in dober okus. Čaj pa je tudi narejen iz edinstvene vrste konoplje, kar pomeni da je čaj okusnejši kot večino drugih čajov poleg tega pa ima boljše zdravilne učinke.

Na zgoraj navedeni spletni strani lahko najdemo konopljin čaj od le enega, ampak odličnega proizvajalca. Njihov čaj je narejen povsem ročno, nudijo pa ga v različnih embalažah. Nekatere embalaže so večje druge pa manjše, nudijo pa ga tudi v steklenem lončku ki je odličen za darilo.

Konopljin čaj se lahko pripravi zelo preprosto v 5-15 minut. Primiren je za vsakogar saj ne vsebuje THC-ja ali drugih škodljivih snovi. Če ste se odločili za nakup preverite zgornjo spletno stran.